АВТОЦИВИЛКА Киев - обязательное страхование ответственности владельцев транспортных средств
  автоцивилка киев
ГЛАВНАЯ О НАС АКЦИИ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАКАЗАТЬ ПОЛИС КОНТАКТЫ автоцивілка київ УКР.

МТСБУ повідомило, скільки автомобілів з іноземними номерами мають поліси автоцивілки
За оцінками МТСБУ, поліси автоцивілки в Україні мають близко 25% автомобілів з іноземними номерами. З січня по серпень 2017 року було укладено більш ніж 155 тис. таких договорів.
Страхове Бюро повідомило, що транспортні засоби з іноземною реєстрацією перетинають кордон, не порушуючи закон, маючи поліс «Зелена картка», срок дії якої складає від 15 днів. У випаку перебування в Україні довший термін, ніж покриває зелена карта, вони зобов’язані придбати українські поліси ОСАГО. Основана відмінність полісу автоцивілки для автомобіля з іноземною та з українською реєстрацією – коефіцієнт, який застосовується при розрахунку вартості страховки.
Тобто, проблем із придбанням полісу автоцивілки для власників авто з іноземною реєстрацією немає. Але у випадку відшкодування у разі ДТП можуть виникнути труднощі, оскільки виплата відбувається лише власнику автомобіля, котрий видав довіреність.
Для самостійного отриманя виплат українським водіям таких машин в довіреності на право керування повинно бути вказано, що він має право отримувати страхові відшкодування та інші компенсації за шкоду, завдану транспортному засобу.
За даними МТСБУ 1089 водіїв іноземних автомобілів у 2017 році звернулися в страхові компанії за отриманням відшкодування. Разом з тим, за даними Департаменту патрульної поліції, за перше півріччя 2017 року в Україні сталося 4,5 тис. ДТП за участю транспортних засобів з іноземною реєстрацією і мацже половина припадає на Київ. В цілому в Україні за цей час відбулося більш ніж 76 тис. аварій.
Як повідомляється на сайті Державної фіскальної служби, в 2015 році із ввезених 549,6 тис. автомобілів, не було вивезено 21,5 тис. В 2016 році із ввезених в Україну 712,6 тис. авто з іноземними номерами, не виїхало 54,2 тис. При цьому, більшість із них перетнуло кордон в режимі тимчасового ввезення.
Автоцивілка Київ, знижки!
(C) Avtocivilka 2010 * Страхование автоцивилки АвтоЦивилка Киев дешево ОСАГО в Киеве