ЄвроЦивілка від СГ Оберіг – Виплата за пошкодження авто при обстрілах, мед захист та технична допомога до полісу автоцивілка.

Оформлюючи поліс автоцивілки від СГ Оберіг пропонуємо отримати додаткові переваги з договором ЄвроЦивілка. Адже по акції загальна вартість не перевищить звичайний "голий" поліс автоцивілки!

Які переваги входять до базового договору Євроцивілки:

Виплата за пошкодження авто при обстрілах

гарантує оплату за пошкодження авто клієнта обстрілами ракет, безпілотниками чи внаслідок роботи протиповітряної/протиракетної оборони України. Покриття діє на території України, на відстані далі ніж за 51 кілометр: від кордону з росією та білоруссю, зони активних бойових дій, окупованої території. Період дії - 90 днів.

Медичний захист водія та пасажирів

забезпечує медичне обслуговування для водія і всіх пасажирів автомобіля в ліміті 200 тисяч гривень при ДТП незалежно від вини та на випадок отримання травм при обстрілах в момент знаходження у автомобілі. Ліміт на одну особу - 40 тисяч гривень. Період дії - 90 днів

Технічна допомога за програмою Автоталісман класік

Евакуація при ДТП, заміна колеса, доставка палива, організація доставки з/ч та підзарядки акумулятора. Для отримання послуг телефонувати 044-221-91-19 та назвати реєстраційний номер ТЗ.

Окрім базових опцій перелічених вище, за договором ЄвроЦивілка можно розширити ліміт відповідальності по автоцивілці, детальніше тут: ДГО

Застрахувати власний авто від ризику ДТП не залежно від вини.

Консультіція і замовлення за телефонами:
097-08-08-795, 066-032-95-48

Всі умови за договором Євроцивілка викладені на сайті oberig-sg.com/oferty