ЄвроЦивілка від СГ Оберіг – пряме врегулювання, мед захист та технична допомога до полісу автоцивілка.

Оформлюючи поліс автоцивілки від СГ Оберіг пропонуємо отримати додаткові переваги з договором ЄвроЦивілка. Адже по акції загальна вартість не перевищить звичайний "голий" поліс автоцивілки!

Які переваги входять до базового договору Євроцивілки:

Пряме врегулювання

Виплата до 50 тисяч гривень при ДТП з вини водія іншого авто, якщо його страхова компанія не здійснює виплату в строк передбачений законом (90 днів). Таким чином, якщо ви стали потерпілим в ДТП, а СК винного не виплачує, у вас є змога отримати компенсацію збитків в своїй СК.

Медичний захист водія та пасажирів

Медичне обслуговування в ліміті 50000 грн при ДТП незалежно від вини. При виникненні у Застрахованої особи необхідності в отриманні медичної допомоги за випадками, які передбачені Договором, він має звернутися до Асистансу Страховика за телефоном: 0 (800) 330 683. Асистанс організовує обслуговування Застрахованої особи відповідно до умов Договору.

Технічна допомога за програмою Автоталісман класік

Евакуація при ДТП, заміна колеса, доставка палива, організація доставки з/ч та підзарядки акумулятора. Для отримання послуг телефонувати 044-221-91-19 та назвати реєстраційний номер ТЗ.

Окрім базових опцій перелічених вище, за договором ЄвроЦивілка можно розширити ліміт відповідальності по автоцивілці, детальніше тут: ДГО

Застрахувати власний авто від ризику ДТП не залежно від вини.

Консультіція і замовлення за телефонами:
097-08-08-795, 066-032-95-48

Всі умови за договором Євроцивілка викладені на сайті oberig-sg.com/oferty