Зеленая карта

«Зеленая карта» - обязательный вид страхования гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств, выезжающих за пределы Украины. Наличие полиса Зеленой карты контролируют при пересечении границы.

Цена полиса «Зеленая карта» зависит от типа транспортного средства, срока действия полиса Зеленой Карты и страны в которую Вы планируете визит.

В случае наступления ДТП по вашей вине, по полису Зеленая карта, страховая компания возместит убыток потерпевшим в рамках установленных лимитов страны пребывания.

Полис «Зеленая карта» действует на территории Австрия, Албания, Андорра, Бельгия, Болгария, Босния-Герцеговина, Великобритания, Венгрия, Германия, Греция, Дания, Израиль, Иран, Ирландия, Исландия, Испания, Италия, Кипр, Латвия, Люксембург, Македония, Мальта, Марокко, Молдавия, Нидерланды, Норвегия, Польша, Португалия, Россия, Румыния, Словакия, Словения, Тунис, Турция, Украина, Финляндия, Франция, Хорватия, Чешская Республика, Швейцария, Швеция, Эстония.

«АКЦИЯ!» При заказе полиса ЗЕЛЁНАЯ КАРТА предоставляем скидку от 5% до 15% в зависимости от срока действия полиса.


Уточняйте акционную стоимость полиса зеленой карты по тел.:

  • 38(044) 360-83-39
  • 38(097) 08-08-795
  • 38(066) 032-95-48
  • 38(063) 912-58-85
  • В случае наступления ДТП заграницей:

  • Зафиксировать место ДТП
  • Вызвать полицию и получить справку о обстоятельствах проишествия
  • В случае вины автомобиля, указанного в полисе зеленой карты, предоставить потервшей стороне реквизиты договора (копию или фото полиса зеленой карты)
  • в срок до 15 дней сообщить в свою страховую компанию о наступлении страхового события

ПАМ'ЯТКА СТРАХУВАЛЬНИКУ
Що потрібно робити власнику полісу «Зелена карта» в разі настання ДТП за кордоном?
1. Зафіксувати місце ДТП. Вам необхідно залишити транспортний засіб на місці події, включити аварійну світлову сигналізацію і виставити знак аварійної зупинки.
2. Викликати поліцію.
3. Отримати довідку поліції про обставини ДТП. Крім того, вимагайте копію протоколу. При складанні протоколу про ДТП, якщо ви не знаєте мови країни, в якій перебуваєте, поруч зі своїм підписом напишіть: "Мови не знаю" або "Мови не розумію".
Якщо наслідки ДТП є незначними, Вам можуть запропонувати оформити ДТП без участі поліції, шляхом заповнення спільної заяви учасників ДТП (Європротоколу).
У цьому випадку будьте уважні при заповненні Заяви (акту) про ДТП. Бланки даної заяви про ДТП ідентичні на всій території Євросоюзу в т.ч. України, але в кожній країні друкуються її державною мовою. Для Вашої зручності – на звороті цього додатку Ви знайдете український переклад АКТу.
У разі нерозуміння державної мови країни, де сталося ДТП, заповнити його можна українською мовою. Додатком до цього повідомлення має бути детальний опис аварії і перелік пошкоджень автомобіля внаслідок даного ДТП.
4. Зробити декілька фотографій місця ДТП, пошкоджень транспортних засобів учасників події.
5. У разі визнання страхувальника винним в ДТП, копія поліса "Зелена карта" віддається іншому учаснику ДТП (потерпілому). Ніколи не віддавайте оригінал "Зеленої карти". Якщо ж копії у вас немає, занесіть в протокол номер вашої картки або попросіть про це поліцейського. При можливості зробіть фотокопію даного сертифіката або порадьте зробити це потерпілому.
6. Протягом 15 днів сповістити свою страхову компанію про настання ДТП. Адреса і телефони страхової компанії, в якій застрахована ваша відповідальність, відзначені на страховому сертифікаті "Зелена карта", який в будь-якому випадку повинен залишатися у вас.
Додатково:
1. Якщо Страхувальник є винним в настанні ДТП
1.1. Слід прийняти до уваги:
Поліція країни, де сталась ДТП, має право:
- Вилучити у Вас одну копію „Зеленої Картки”;
- Скласти протокол про настання ДТП;
- Оштрафувати Вас як особу, відповідальну за вчинення ДТП.
1.2. При поверненні в Україну Страхувальник зобов’язаний:
а) Невідкладно повідомити про факт та обставини ДТП Страховика
б) Надати Страховику письмову заяву про настання ДТП із зазначенням даних про обставини події. Для подачі заяви про настання страхового випадку при собі слід мати документи:
- поліс „Зеленої картки”;
- копію протоколу про настання ДТП, складеного поліцією, або європротоколу (Повідомлення про ДТП), складеного учасниками події;
- реєстраційні документи забезпеченого транспортного засобу;
- посвідчення водія /тимчасовий талон;
- ідентифікаційні документи Страхувальника;
- дані про інших учасників ДТП;
- інші документи, що можуть бути пов’язані зі страхуванням та експлуатацією ТЗ

2. Якщо страхувальник є потерпілою стороною при ДТП
2.1. Рекомендовано:
Викликати представника страхової компанії особи, яка спричинила ДТП. Якщо це неможливо, то необхідно надати свій транспортний засіб для огляду представнику експертної установи або аварійному комісару.
2.2. Пам`ятайте:
- власники транспортних засобів країн Європи обов’язково страхують свою цивільну відповідальність та мають страхові поліси;
- якщо Ви не є винуватцем ДТП, не погоджуйтесь на штрафні санкції, оскільки сплата штрафу є ознакою визнання вини з Вашого боку;
- при підписанні протоколу чи Акту про ДТП ОБОВ’ЯЗКОВО зазначте свою не винуватість (можна українською мовою);
- шкоду, заподіяну Вам, компенсує страхова компанія, яка видала поліс винуватцю ДТП.