Автоцивілка Київ

Обов'язкове страхування автоцивілки онлайн

Проект AVTOCIVILKA™ заснован в 2007 році і важається одним з перших проектів з продажу страхових полісів цивілки в мережі інтернет в Україні. На сьогодні AVTOCIVILKA™ це команда фахівців в сфері страхування, партнерські відношення з багатьма страховими компаніями, власна агентська мережа.

Ми працюємо з надійними і стабільними страховими компаніями, на підставі статистики, аналізу фінансової інформації та ділової репутації. Для ряду страхових компаній ми є пріоритетним партнером, з багатьма страховими компаніями нас пов'язують роки плідної співпраці, що у поєднанні з внутрішньою оптимізацією витрат дозволяє нам пропонувати страхові продукти за найвигіднішою ціною і над компаніях «одноденках», а стійких і стабільних страхових компаніях. Також ми проводимо постійно діючі акції на автоцивілку в Києві, що дозволяють нашим клієнтам купити поліс із додатковою знижкою або подарунком.

За ці роки нашими клієнтами стали тисячі автолюбителів, а головним критерієм оцінки якості наших послуг є той факт, що після закінчення терміну дії полісу цивілки 90% наших клієнтів перестрахування у нас на новий термін і рекомендують нас своїм близьким та друзям.

Проект AVTOCIVILKA™ представлений в інтернеті та поєднує 5 сайтів з продажу полісів автострахування, а саме:

  • www.OSGO.com.ua
  • www.AvtoCivilka.ua
  • www.AutoCivilka.com.ua
  • www.AvtoCivilka.com.ua
  • www.АвтоЦивилка.УКР


ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ AvtoCivilka.UA