МИ ПРАЦЮЄМО!

Автоцивілка Київ - обов'язкове автострахування

Калькулятор вартості ОСАГО

osago

Моментальний розрахунок ціни полісу автоцивілки з урахуванням знижки! КАЛЬКУЛЯТОР АВТОЦИВіЛКИ .

СТРАХОВКА від УГОНУ !

Страхування авто від угону - 1% від вартості ТЗ. Легковий автомобіль, без обмеження за віком, вартістью до 1,3млн грн. Обмежень за місцем зберігання немає!

цена цена

Страхування від угону, докладніше за посиланням

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ОСАГО

При вартості поліса АВТОЦИВІЛКИ від 1000 грн доставка БЕЗКОШТОВНО! Доставка страховки по Києву кур'єром, по Україні Новою поштою!
Заказ за телефонами:

066-032-95-48 (viber)
097-08-08-795
063-912-58-85 (telegram)

Подарунок при покупці поліса в офісі!

При покупці річного поліса ОСАЦВ у нас офісі - м.Київ, вул.Бойчука 30 Ви зможете вибрати собі ПОДАРУНОК: манометр, знак аварийної зупинкии, щітку від снігу, зарядка для гаджетів прикурювач-USB, запобіжникии, шторка на лобове від сонця, омивач скла, правила дорожного руху, освіжувач повітря і тп.

ПОДАРОК К ПОЛИСУ

Найкраща вартість ОСАГО в Києві в перевірених страхових компаніях. Всі поліси 100% в базі МТСБУ. Спеціальна ціна на електронний ОСАГО!

Автоцивілка Київ.

ВАМ ПОТРІБНО КУПИТИ ПОЛІС АВТОЦИВІЛКИ? ДОСТАВКА БЕЗКОШТВНО, ПО КИЄВУ АГЕНТОМ, В ІНШІ МІСТА НОВОЮ ПОШТОЮ!

З 1 січня 2005 року набрав чинності Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» . Страхування автоцивільної відповідальності – цивілізована практика, прийнята у всьому світі, яка дозволить забезпечити учасників дорожнього руху від непередбачених збитків, пов'язаних зі спричиненням збитку життю, здоров'ю або майну. У жовтні 2005 р. були прийняті зміни у зазначений Закон. Згідно цим змінам, у випадку, якщо винуватець ДТП не був застрахований по ОСЦПВВНТЗ, виплати потерпілому водієві проводитимуться тільки в тому випадку, якщо він сам був застрахований за полісом обов’язкової цивільно-правової відповідальності.

Навіщо Вам потрібний поліс АВТОЦИВІЛКИ (ОСЦПВВНТЗ)?

Придбавши поліс АВТОЦИВІЛКИ (ОСЦПВВНТЗ), Ви, в межах страхової суми, знімаєте з себе відповідальність за матеріальний збиток, який можете нанести життю і здоров'ю, а також майну потерпілих. Після набуття чинності Закону про автоцивілку формується система, яка гарантує всім учасникам дорожньо-транспортного руху відшкодування шкоди, нанесеної життю, здоров'ю і майну. Кожен, навіть найдосвідченіший водій, може потрапити в неприємну ситуацію на дорозі, в якій він стане винуватцем ДТП або виявиться жертвою "підстави". За українським законодавством винуватець дорожньо-транспортної події зобов'язаний відшкодувати збиток, нанесений третім особам.

Що застраховане за договором АВТОЦИВІЛКИ (ОСЦПВВНТЗ)?

Страховим випадком визнається факт спричинення збитку життю, здоров'ю або майну третіх осіб в результаті дорожньо-транспортної події, що трапилася з вини або по необережності водія, що уклав договір страхування.

Від чого залежить вартість поліса?

тип Т3;

місто реєстрації власника по техпаспорту;

объєм двигуна;

сфера використання авто.

Розгорнута цінова пропозиція для легковиків київської реєстрації за посиланнями:

Об'єм до 1.6л

Об'єм від 1.6 до 2 л

Об'єм від 2 до 3 л

Об'єм від 3 л

Скільки відшкодує СК при настанні страхового випадку (ДТП)?

Розмір страхової суми, в межах якої проводитимуться виплати, встановлюється згідно з чинним законодавством. 260 000 грн – за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю кожного потерпілого 130 000 грн – за шкоду, заподіяну майну потерпілого