АВТОЦИВИЛКА Киев - обязательное страхование ответственности владельцев транспортных средств
  автоцивилка киев
ГЛАВНАЯ О НАС АКЦИИ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАКАЗАТЬ ПОЛИС КОНТАКТЫ автоцивілка київ УКР.

Незабаром в Україні буде запроваджена можливість укладання електронних договорів автоцивілки.
За прогнозами, вже в третьому кварталі 2017 року водії в Україні зможуть користуватися електронними полісами, робота з впровадження яких тривала близько 6-ти років.
Наразі, як повідомили Нацкомфінпослуг, необхідно узгодити розпорядження про укладання електронних договорів автоцивілки з МВС, поліцією та Держспецзв’язку України.
2 лютого 2017 року Національна комісія затвердила проект Положення «Про особливості укладання електронних договорів автоцивілки», яке встановлює обов’язки страховика та основні правила уладання таких договорів.
Поліція матиме можливість перевірки електронного полісу завдяки доступу до централізованої бази даних МТСБУ. Перевагами для водіїв стане отримання додаткових гарантій майбутніх виплат та зниження ризику придбання полісу у шахраїв.
Справка. Автоцивілка - обов’язковий вид страхування, який страхує відповідальність водія за шкоду, яку він може нанести іншим участникам дорожнього руху. Наявність полісів автоцивілки контролює поліція. Данні про всі поліси автоцивілки вносяться до єдиної бази МТСБУ і доступні для пошуку за номером транспортного засобу чи номером полісу. За відсітність договору передбачений штраф у розмірі 425 грн.
АвтоЦивилка Киев
(C) Avtocivilka 2010 * Страхование автоцивилки АвтоЦивилка Киев дешево ОСАГО в Киеве