АВТОЦИВИЛКА Киев - обязательное страхование ответственности владельцев транспортных средств
  автоцивилка киев
ГЛАВНАЯ О НАС АКЦИИ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАКАЗАТЬ ПОЛИС КОНТАКТЫ автоцивілка київ УКР.

Нацкомфінпослуг затвердила 2-го лютого проект «Положення про особливоті укладання електронних договорів ОСЦПВ (автоцивілки
Електронний поліс – це запис в централізованій базі даних МТСБУ про укладений договір страхування. Наявність і зміст такого запису є необхідною і достатньою умовою для вирішення питання про наявність поліса. Оформлення відбуваєтья в режимі он-лайн. Візуальна форма може бути родзрукована за вимогою страхувальника.
Положення розроблено у відповідності із Законом «Про ОСЦПВ» та Законом «Про електронну комерцію» та встановлює обов'язки страховика та основні правила при укладанні електронних договорів страхування. Власники транспортних засобів зможуть окрім традиційного способу придбання поліса автоцивілки, укладати договори через Інтернет і отримувати електронні поліси страхування.
«Робота із впровадження електронних полісів проводилася протягом 6-ти років і вийшла в активну фазу в минулому році» - відмітив голова Нацкомфінпослуг Ігор Пашко – «Сьогодні ми робимо важливий крок в історії радянського страхування. Сподіваюся, в третьому кварталі цього року українські водії вже матимуть змогу скористатися першими електронними полісами ОСЦПВ.”
Коли електрополіс почне працювати?
За прогнозами Нацкомфінпослуг, електронний поліс автоцивілки набуде чинності в Україні з вересня 2017 року. Паралельно з електронним договором ОСЦПВ (автоцивілки) ще 12 місяців буде діяти паперовий поліс.
Протягом місяця будуть прийматися пропозиції та рекомендації від страховиків та МТСБУ. Після цього, 4-5 місяців будуть вирішуватися процедурні питання, включаючи узгодження в Антимонопольному комітеті України, Міністерстві юстиції та інших державних органах.
Електронний страховий поліс автоцивілки підлягає обов'язковій реєстрації в єдиній централізований базі даних ОСЦПВ із присвоєнням відповідного номера реєстрації.
Як буде укладатися електорнний договір Автоцивілки ?
Власник транспортного засобу через інформаційно-телекомунікаційну систему направляє страховику дані, необхідні для укладання договору. Страховик на основі цих даних розраховує вартість поліса, після чого водій отримує пропозицію про заключення договору. Він матиме змогу підписати його електронним підписом. Весь процес повинен бути завершеним до кінця поточної доби. Після оплати поліс буде зареєстрований в єдиній базі даний ОСЦПВ, а страхувальник по електронній пошті отримає підтвердження. Файл можна буде зберегти на смартфоні або роздрукувати.
Електронний договір страхування автоцивілки вважається укладеним з моменту отримання страховиком підпису від власника авто і набуває чинності з дати, вказаної в полісі, але не раніше дати його реєстрації в єдиній централізованій базі даних.
Разом із підтвердженням укладання договору, страховик надсилає страхувальнику перелік представництв, які здійснюють врегулювання страхових випадків, а також бланк повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду.
За вимогою страхувальника, страховик зобов'язаний надати паперову форму страхового поліса на бланку втановленого зразка.
Переваги електронного поліса автоцивілки
Завдяки впровадженню електронного поліса автоцивілки буде простіше перевірити його наявність зі сторони поліції, котра матиме змогу це зробити завдяки доступу до централізованої бази даних МТСБУ. Також знизиться рівень шахрайства, стане неможливим використання фальшивих чи зіпсованих бланків, через які ринок автострахування щороку втрачає 180-200 млн грн. А страховики сподіваютья на зниження рівня витрат, пов'язаних із закупівлею бланків, їх звітністю, зберіганням.
03.02.2017
Ярошук А.
(C) Avtocivilka 2010 * Страхование автоцивилки АвтоЦивилка Киев дешево ОСАГО в Киеве